Karantinanın ilacı mastürbasyon

Karantinanın ilacı mastürbasyon

Gönüllü ya da zorunlu sokağa çıkmama bir şekilde insanı evde bunaltıyor. Bütün günü ne yaparak geçirsem diye sorgulatıyor. Hele sosyal yaşamdan mahrum kalınca da flört etmek ve ertesi gece eve birini atmak artık nostaljik kavramlara dönüş durumda.

Salgından önceki günler ne de güzel günlermiş meğer. Koronavirüs salgını, cinsel yaşantımız da dahil olmak üzere hayatımızı tümüyle etkilemiş durumda. Bazı çiftler, fazla muhabbet tez ayrılık getirir misali evde baş başa kaldıkça birbirlerinden soğurken, bazılarını ayrılık aşamasına kadar götürdü bu diz dizelik. Hele ki evde kısıtlanmaya bir de tek başınıza denk geldiyseniz, hareketsiz durmak ve umutsuz hissetmek yerine kendinize öz sevgi uygulayabilir mastrbasyon yapabilirsiniz.

 

Evde ne yapsam

Evde geçen günlerde kendimize meşgale çıkarmak için yapabileceklerinizin bir listesini çıkarıp her gün uygulamaya başladınız yeni rutini. Ama yine de birkaç gün içinde yine bunaldınız. Belli ki kişisel tatmin konusunda birşeyler eksik kalmış. Günün her anında neşenizi yerine getirilecek tek şey sarsıcı bir orgazmdır. O halde evde yapılacak aktivitelerin en tepesine mastürbasyonu yazmakta fayda var.

Düzenli olarak mastürbasyon yapmak, eve kapandığınızda sizi en çok mutu edecek aktivitedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir