Evli 18Sohbet

Evli 18Sohbet

Yurdumuzdaki tüm Türk vatandaşların, evli olan çiftlerimizin internet ortamında karşılıklı olarak yaptıkları ve kurdukları diyaloglara genel anlamıyla evli 18sohbet adı verilmektedir. Bir sohbet türünün evli sohbet olabilmesi için mutlaka iki tarafında çift olarak evli chat yapma özelliğine sahip olmaları gerekmektedir. Evli sohbet geveze odalarına giriş yapabilmeniz için mutlaka 18 yaşından büyük olmanız gerekir. Türkiye’den katılıyorsanız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygunluk sağlamanız gerekiyor. Eğer yurt dışından giriş yapmışsanız tekrardan Türkiye’nin yasalarca belirttiği suçlara uyan davranışlar sergilemeniz yasaktır.

Evli Sohbet Nasıl Başlar?

dul sohbet Diğer sohbet muhabbet türlerinde olduğu gibi evli sohbeti başlatmak için de karşı tarafa bir merhaba, selam, nasılsınız gibi sorular yöneltebilirsiniz. Bu sorulara gelecek olan cevaplara nazaran kendiniz sohbeti istediğiniz her türlü konu için konular belirleyebilir ve bunun üzerinden sohbetler veya tartışma ortamları yaratabilirsiniz. Burada tamamen konuları kendiniz belirlersiniz ve karşıya tarafla yaptığımız sohbetler tamamen gizli olarak korunur. Herhangi bir üçüncü şahıs veya adminler gibi yöneticiler sizin konuşmalarınızı asla göremez veya izleyemezler.

Evlilerle Sohbet Etmek Zor Mu?

Her türlü zorlukların üstesinden gelmek istiyorsanız eğer küçük küçük ipuçları vermek için hazır bulunmaktayız! Deneyimli editör kadromuzla ve arkadaşlarımızla yaptığımız istişare ve istatistikler sonucu evlilerle sohbet etmenin zorluğu ve kolaylığının başa baş çıktığını söylemek isteriz 🙂 Bunu nereden çıkarttığımızı soruyorsanız eğer, yaklaşık 300 tane çiftemize anket yaptık ve her birisi %50’si evet %50’si ise hayır kolay yanıtını vermiştir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir